Dzika Azja w obiektywie.

Republika Podróży objęła patronatem medialnym wyprawę młodego podróżnika Dominika. Dzika Azja w obiektywie to projekt mający na celu przybliżyć takie kraje jak Indie, Nepal czy Sri Lanka w ich najbardziej pierwotnej formie. Całość ma zaowocować powstaniem książki oraz filmu ilustrującego przebieg wyjazdu. Kilka słów autora poniżej.

Dzika Azja w obiektywie

„Na stronie crowdufndingowej PolakPotrafi.pl wystartował projekt podróżniczy pod tytułem „Dzika Azja w obiektywie„, jego główne założenia to inspiracja jak największej liczby osób do podróży oraz napisanie książki i stworzenie filmu dokumentalnego o Azji.

Dzika Azja w obiektywie to nie tylko sztywnie rozpisany plan i zwykła wycieczka. Ten projekt został stworzony tak aby społeczność, która go wspiera miała wpływ na to jak on będzie wyglądał. Jest skierowany do każdego kto chce poszerzyć swoje horyzonty oraz zmienić postrzeganie na świat. Każdy może stać się częścią tej wyprawy i mieć wkład w jej rozwój. Każde nawet najmniejsze wsparcie umożliwia dostęp do specjalnej strefy gdzie można dyskutować nad tym jak ma potoczyć się ten projekt i co powinno być wzięte szczególnie pod uwagę podczas pisania książki oraz tworzenia filmu. Wystarczy więc złotówka aby dodać cząstkę siebie do tej wyprawy i mieć wpływ na jej losy.

Dzika Azja w obiektywie

Jeśli chcesz wspólnie ze mną stworzyć coś niesamowitego i niezwykłego, to teraz masz okazję! Wiele osób krytykuje tą inicjatywę, mają swoje powody, lub po prostu nie doczytali szczegółów do końca. Tak naprawdę to wspierający sugerują przebieg podróży, a ja wcielam w życie ich pomysły i tym samym staram się aby zainspirować ich do własnej podróży w przyszłości. Stworzenie książki i filmu to nie jest coś prostego, zdaje sobie z tego sprawę wbrew przekonaniu osób sceptycznie nastawionych. Wiem, że to bardzo ciężka praca i wiem jak dużo wysiłku wymaga. Tylko jeśli się teraz poddam będę żałował tego do końca życia:)

Dzika Azja w obiektywie

Uchwycone szczegóły życia mieszkańców Azji i książka pobudzająca wyobraźnie pisana z pierwszej perspektywy tak aby każdy kto ją czyta sam mógł przeżyć to co się w niej dzieje. Dodatkowo przygoda a przede wszystkim życie chwilą i zachęcenie do tego wszystkich innych! Czy nie warto? Oczywiście, że warto! Azja to kontynent kontrastów i trudne miejsce do podróży, ale do odważnych świat należy.

Naprawdę warto wesprzeć projekt Dzika Azja w obiektywie, najmniejsza twoja pomoc sprawi, że wpłyniesz na jej przebieg, dostaniesz interesującą nagrodę oraz będziesz mieć satysfakcję, że dążysz do czegoś z czego inni rezygnują. Warto!”

Dzika Azja

Dzika Azja w obiektywie – trzymamy kciuki!

Polecamy również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *