Pępek Świata. Z dzieckiem w drodze.


„Dzieci, które zwiedziły więcej krajów niż niejeden dorosły i rodzice, którzy potrafią bawić się jak dzieci”.

Jak podróżować z dzieckiem? Czy podróżowanie z dzieckiem jest bezpieczne? A podróżowanie z dwójką? A trójką dzieci? Anna Kuziemska w swojej książce Pępek Świata. Z dzieckiem w drodze pokazuje, nie tylko, że jest to możliwe i bezpieczne, lecz również, że może sprawiać to wiele przyjemności zarówno rodzicom jak i dzieciom.

„Czym różnią się ofiary dla balijskich bogów od śmieci? Dlaczego w Moskwie nie ma dziecięcych wózków? Czy warto wziąć ze sobą główkę kapusty do Omanu? Ile świerszczy powinno się znaleźć w zbilansowanej diecie dziecka? Czy w Tuszetii można kupić jednorazowe pieluchy? W co bawić się z dziadkami na Machu Picchu? Jak z przyczepki rowerowej zrobić suszarkę, wyleczyć ospę w Wietnamie i nauczyć się ułamków na Fidżi?”

Książka Pępek Świata. Z dzieckiem w drodze to cykl wywiadów rodzicami, którzy mieli na tyle odwagi aby nie zamykać się ze swoją nowo narodzoną pociechą w czterech ścianach lecz wyruszyć w podróż. Niekiedy bardzo daleką i egzotyczną niejednokrotnie obfitującą w wiele ekscytujących przygód.

„Bohaterowie książki nie wahali się zabrać niemowlęcia w podróż dookoła świata i na kaukaskie bezdroża, wędrować z przedszkolakiem przez peruwiańską dżunglę czy po tybetańskich klasztorach. Kim są? Pozbawionymi instynktu samozachowawczego egoistami czy pasjonatami, którzy nie wyobrażając sobie świata poza swoimi dziećmi, czynią go dla nich największym placem zabaw?”

Pępek Świata. Z dzieckiem w drodze.

Poniżej filmowy zwiastun książki Anny Kuziemskiej Pępek Świata. Z dzieckiem w drodze.

Republika Podróży gorąco poleca obecnym jak i przyszłym rodzicom: Anna Kuziemska – Pępek Świata. Z dzieckiem w drodze. 

Polecamy również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *