Fotokalendarz z Empik Foto – test i KONKURS!

Tym razem, bo jest to nasze drugie podejście do fotokalendarza, na tapetę poszły zdjęcia, które nie znalazły swojego miejsca w „oficjalnych selekcjach”, jednak wobec których czujemy jakiś tam sentyment. Ten fotokalendarz zostaje z nami.

no to idziemy dalej

no to idziemy dalej

Podobnie jak w przypadku opisanej już przez nas aplikacji do stworzenia fotoksiążki na EmpikFoto, przygotowanie własnego projektu kalendarza to zadanie proste, bo:

– wchodzimy na www.empikfoto.pl, i dalej do zakładki Fotokalendarze,

– wybieramy temat przewodni lub format (a potem, w następnym kroku, odpowiednio format lub temat przewodni),

– wgrywamy w aplikację, z którą to nasz komputer łączy się on line, wybrane zdjęcia; możemy w każdej chwili dograć nowe zdjęcia, co jest istotne dla niezdecydowanych,

–  wybieramy format części z datami, a potem bawimy się resztą. Opcji teł, deseni, klipartów jest niezwykle wiele. Nie szalejemy ale mamy świadomość tego, że moglibyśmy, gdybyśmy tylko mieli taką fantazję.

– przekazujemy naszą pracę do produkcji, wybierając formę płatności i odbioru przesyłki. Dla nas najwygodniejszą jest odbiór w najbliższym Empiku i płatność przy odbiorze.

Fotokalendarz Empik Foto

spokojna La Rioja na kapryśny marzec

Cały proces przygotowania fotokalendarza zajął nam około 15 minut. No plus dwa razy tyle na wybór zdjęć, bo natrafiła się okazja, żeby do nich wrócić. Po 6 dniach nasz fotokalendarz na 2016 rok już z nami jest. Będzie nam przypominał o kilku magicznych miejscach, które razem odwiedziliśmy i – na co najbardziej liczymy – inspirował do dalszych wyjazdów w nadchodzącym roku.

Nie musimy chyba dodawać, że taki kalendarz może wystąpić w roli noworocznego prezentu?

A dla cierpliwych czytelników mamy konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie na nasz adres republika.podrozy@gmail.com wyślijcie maila w którym zdradzicie nam jaki macie pomysł / temat przewodni na przyszłoroczny Fotoklalendarz. 

Mamy dla Was 3 kody na fotokalendarze z Empik Foto  za 1 gorsz, Na odpowiedzi czekamy do 5 grudnia, aby zwycięzcy mieli zapas czasowy na przygotowania swojego fotokalendarza przed nowym rokiem.

fotokalendarz Empik Foto

boskie Buenos grzeje w październiku

empikfoto.pl

Polecamy również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *