Wędrówki z Pawłem: Notatnik Podróżnika PP

Tego co zobaczyłeś nikt Ci nie zabierze” – to motto przewodnie Pawła Krzyka – podróżnika, który na mapie politycznej świata wbił 245 szpilek oznaczających odwiedzone kraje i terytoria (stan na 31.05.2015). „Wędrówki z Pawłem: Notatnik Podróżnika z PP” – książka jego autorstwa – zawiera bogato ilustrowane opowieści z 28 wyjazdów do najbardziej fascynujących zakątków naszego globu.

Sam autor pisze o książce:

„Zobaczysz miejsca bliskie i te najdalsze, naj… egzotyczniejsze czy najbardziej odizolowane. Po latach wędrówek i poznawania nowych miejsc w tych relacjach zawarłem to co spotkałem na szlaku. Są to osobiste; drobniejsze i większe przygody, krajobrazy, spotkania z ludżmi, zwyczaje i potrawy, czasami z drobnym komentarzem, żartem i anegdotą…

Czytając ją ruszasz w wędrówkę. Przemierzasz kolejne kraje, zwiedzając w nich to co najciekawsze, chłonąc otoczenie wszystkimi zmysłami.

Marzysz o wyjeździe do egzotycznego kraju, ale nie bardzo wiesz jak się do tego zabrać? W świadomości wielu takie pomysły zawsze należały do drogich przyjemności, na które stać wąską grupę majętnych. O tym, że wcale tak nie musi być przekonasz się z tej książki. Może niepostrzeżenie zaczniesz sam planować własną podróż…”

Notatnik Podróżnika

Książka wydana jest w twardej okładce w formacie A5 na 407 stronach dobrej jakości papieru kredowego. Zawiera ponad 600 kolorowych fotografii.

Publikacja wydana jest jedynie siłami samego autora zatem książki tej nie dostaniecie w księgarni czy sklepie internetowym. Jedyna możliwość aby zdobyć tę pozycję to wypełnienie formularza kontaktowego do samego Autora. Formularz dostępny po kliknięciu tutaj. Z fragmentem książki możecie zapoznać się klikając tutaj.

Cena publikacji to 50 zł.

Polecamy również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *